Naczelnik/Naczelniczka Sekcji

Lokalizacja:

Kraków, PL

Nr ref.: ZD/BZK/2024/10/1316

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który uruchamia ponad 400 pociągów dziennie. Łączy centra miast oraz ośrodki turystyczne, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Zatrudnia ponad 9 tys. pracowników w całym kraju.

PKP Intercity to miejsce, które łączy doświadczenie z młodzieńczym entuzjazmem. To tu spotykają się ambicje młodego pokolenia z budowaną od wielu lat tradycją i wiedzą, aby wspólnie tworzyć organizację, która wychodzi naprzeciw potrzebom pasażera,
jednocześnie zapewniając przyjazne miejsce pracy swoim pracownikom.

Zakres zadań :

  • organizowanie pracy Sekcji Napraw Taboru w zakresie utrzymania i napraw pojazdów trakcyjnych oraz elektrycznych zespołów trakcyjnych,
  • nadzorowanie prowadzenia ekspertyz, orzeczeń technicznych, rejestracji uszkodzeń, przebiegów, kart podzespołów, książek pojazdów oraz innej dokumentacji związanej z utrzymaniem i naprawą pojazdów trakcyjnych i elektrycznych zespołów trakcyjnych,
  • nadzorowanie i racjonalna gospodarka częściami zamiennymi i materiałami do pojazdów trakcyjnych i elektrycznych zespołów trakcyjnych,
  • nadzór nad przygotowaniem pojazdów trakcyjnych i elektrycznych zespołów trakcyjnych do warunków zimowych oraz dbałość o czystość taboru,
  • nadzorowanie terminowości legalizacji urządzeń ABP i prędkościomierzy,
  • nadzór nad wykonywaniem diagnostyki technicznej na elektrycznych i spalinowych pojazdach trakcyjnych, wagonach osobowych oraz na innych pojazdach szynowych,
  • nadzór nad realizacją systemu utrzymania pojazdów trakcyjnych zgodnie z wymaganiami zawartymi w DSU, DTR, dokumentacją konstrukcyjną, instrukcjami i innymi właściwymi przepisami i wytycznymi na wszystkich poziomach utrzymania i napraw bieżących taboru,
  • dbanie o dyscyplinę pracy, prowadzenie postępowań wyjaśniających, realizacja czasu pracy i urlopów wypoczynkowych na podstawie obowiązujących w zakładzie regulaminów, instrukcji i innych przepisów.

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 5 lat pracy w PKP Intercity S.A., w tym 3 lata w specjalności,
  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji i dozoru,
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość MS Office,
  • doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zdolność precyzowania poleceń i ich egzekwowanie,
  • otwartość na zmiany i kreatywność w działaniu.

Oferujemy:

  • pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,
  • benefity pozapłacowe m.in. zniżka na przejazdy kolejowe, pakiety medyczne i sportowe, dofinansowanie do nauki i szkoleń, dofinansowanie do wczasów,
  • wsparcie aktywności sportowych – drużyny firmowe,
  • dodatkowy dzień wolny w roku- 25.11. Dzień Kolejarza
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę.

Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 06.07.2024 r.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.